У Вінниці реалізують 14 проектів-переможців «Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ»

“Департаменти та відділи Вінницької міської ради активно працюють над реалізацією дванадцяти проектів-переможців «Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ» 2019 року та двох проектів-переможців попередніх років…”

Про це 13 липня повідомив на своїй сторінці у Фейсбук заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Він нагадав, що у минулому році перемогли 12 проектів: шість великих та шість малих. Протягом травня-червня повністю реалізовані такі проекти:

проект №36 «Вишенська «Вишиванка» – в Парку «Дружби народів» облаштована алея у вигляді орнаменту вишиванки;

проект №26 «Реконструкція спортивного поля на площі Шкільній (мікрорайон Старого міста)» – облаштований майданчик для вуличної гімнастики StreatWorkOut на площі Шкільній;

проект №27 «Старість в радість – залишаймося активними і після 60» – для людей поважного віку через «Систему громадського велопрокату Некстбайк» придбані абонементи для їзди на велосипедах. Сформовані 6 груп по 6 осіб. Чотири групи займаються 2 рази на тиждень, 2 групи – 1 раз на тиждень. Тривалість заняття – 1 год. 30 хв. Проект реалізований за участі Вінницької міської ради та постійного партнера GIZ в Україні (представництво у Вінниці).

На стадії завершення проект №41 «Волейбольний майданчик біля центрального міського стадіону». Термін реалізації – до 31.07.2020 року.

До кінця поточного року має бути побудована сцена з амфітеатром біля озера на вулиці Волошковій; Фонтанна площа у Тяжилові; створена зона безпеки й комфорту частини вулиці Острозького, Довженка; здійснений благоустрій зони відпочинку біля фонтанної площі по вул.Ценського (р-н Олійно-жирового комбінату); відбудеться реконструкція спортивного поля в м-ні «Пирогово». Також, серед малих проектів, плануємо провести екологічний форум «Еко-лідери для майбутнього!» під відкритим небом на території 19 школи (м-н «Старе місто»); видати книгу «Вінниця – місто послідовників М.Пирогова» з історією робіт кращих лікарів, які прославляли наше місто; розробити та видати посібник із математики для дітей з інвалідністю.

Окрім того, ведеться активна робота щодо реалізації великого проекту-переможця 2018 року «Центр розвитку для дітей та молоді «Мрія» в мікрорайоні Тяжилів та великого проекту-переможця 2017 року – «Благоустрій парку Інтеграл (мікрорайон Тяжилів) в Вінниці».

Нагадаємо,  #зміни_у_Вінниці: Андрій Піжевський закликає долучитися до флешмобу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1770 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.