У Вінниці проводять капремонти ліфтів у багатоквартирних будинках

У Вінниці триває капітальний ремонт ліфтів у багатоквартирних будинках. З початку року виконали капремонт 14 підйомників. Ремонту вони потребували, оскільки завершився 25 річний термін, експлуатації. Тепер ці ліфти зможуть слугувати ще щонайменше 12 років.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як розповідає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький, під час капітально-відновлювального ремонту, замінюють більшість елементів ліфта, завдяки чому зменшується його енерговитратність. Крім того, за необхідності, замінюють ліфтову кабіну та зовнішні двері. Наприклад, такі роботи нещодавно виконали в другому під’їзді будинку по вулиці Київська, 52.

“Точний обсяг робіт по кожному об’єкту визначають окремо – на підставі висновків експерта, який оглядає кожен ліфт перед початком робіт, – зазначає очільник департаменту. – Бувають ситуації, коли фактично мова йде про необхідність повної заміни. В таких випадках чи не єдиний механізм, який залишається від попереднього підйомника – направляючі ліфта”.

Також в оновлених ліфтах встановлюють енергоощадні світильники та монтують систему безпровідної диспетчеризації, яка, у випадку аварійної зупинки, дозволяє напряму зв’язатися з диспетчером аварійної служби, натиснувши на відповідну кнопку в ліфті.

“Ця система добре зарекомендувала себе в умовах постійних відключень електроенергії, які були минулої осені та зими”, – зазначає Віталій Місецький.

Загалом з початку року капітальний ремонт ліфтів виконали за такими адресами:

вул. А. Янгеля, 73 (2 ліфти);

просп. Коцюбинського, 78 (2 ліфти);

вул. Келецька, 105 (2 ліфти);

вул. Брацлавська, 31 (2 ліфти);

вул. Учительська, 10 (2 ліфти);

вул. Тимошенко, 2-А (2 ліфти);

вул. Д. Майбороди, 37 (1 під’їзд);

вул. Київська, 52 (2 під’їзд);

Ще в трьох будинках, а саме на вулицях Стрілецька, 48-А, Келецька, 104 та А. Первозванного, 6, встановили нові ліфти турецького виробництва. Наразі підрядники монтують ще два таких підйомники: в 4 під’їзді на проспекті Космонавтів, 66 та в 3 під’їзді на вулиці Чайковського, 15.

Роботи з капітально-відновлювального ремонту ліфтів тривають в третьому під’їзді на вулиці М. Литвиненко -Вольгемут, 29.

Розпочались роботи і в будинку на вулиці Келецька, 124. Крім того, найближчим часом часткову модернізацію ліфтів мають розпочати в першому під’їзді на вулиці Чайковського, 21 та другому під’їзді на вулиці Дмитра Майбороди, 37.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook