У Вінниці провели «БатлУм» для студентів

Минулого тижня в Україні відзначався День студента. Саме  з  цієї нагоди для студентів у Вінниці провели патріотично-інтелектуальну гру «БатлУм».

Взяли участь 18 команд, в кожній з яких – по п’ять людей. Під час гри студенти громади відповідали на сім питань у семи раундах. Свої відповіді записували на бланках, які згодом перевіряла лічильна комісія. Запитання були підібрані різнопланові – на знання шкільної програми, а також тематичні й патріотичні – впізнати звуковий фрагмент, мурал – по фото, та багато інших актуальніших тем з різних галузей.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Цього разу ми ініціювали захід саме для вінницького студентства, адже ці 90 юнаків та юначок не просто студенти, а ще й волонтери, які систематично стають на допомогу країні, й підтримують українських Захисників та Захисниць. Ми дуже цінуємо студентів Вінниці за патріотичну та свідому позицію, отож вирішили цим заходом подякувати їм за це», – зауважила начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Як розповіли учасники, то формат заходу їм неабияк подобається.

«Це була інтригуюча атмосфера та продумана стратегія гри, після якої ми отримали позитивні враження, та здобули новий досвід командної гри. Для нас важливо, що тут можна дізнатись багато чого цікавого для себе. Тут вмикаєш інтуїцію й отримуєш задоволення», – зазначив студент ВНТУ Андрій.

За підсумками всіх раундів, переможцями гри стали:

  • 1 місце – команда “Ментальний синдром” “;
  • 2 місце – команда “Kawasaki”;
  • 3 місце – команда “ВНТУ”.

По завершенню заходу всі учасники отримали подарунки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook