Як працюватимуть вінницькі школи з 14 вересня?

Вінничанка Катерина Кострова зареєструвала петицію, в якій пропонує надати адміністраціям шкіл повноваження приймати рішення стосовно форми навчання з урахуванням обмежень, накладених COVID-19. Авторка вважає, що запроваджені нині обмеження «лише потенційно стримують розповсюдження COVID-19 за рахунок реального погіршення освітнього рівня та розвитку соціальних навичок дітей».

У Вінниці учні середніх та старших класів перевели на дистанційне навчання. Авторка петиції зазначає, що при цьому продовжують працювати розважальні центри, кінотеатри, спортивні секції та ін.

«Такий стан речей лише потенційно стримує розповсюдження COVID-19 за рахунок РЕАЛЬНОГО ПОГІРШЕННЯ освітнього рівня та розвитку соціальних навичок наших дітей. Крім того, на фоні відсутньої можливості відвідування школи, вільний вхід до кінотеатрів, спортивних змагань та інших розважальних закладів виглядає доволі нелогічним», – пише Катерина Кострова.

Вона також зазначає, що рівень захисних заходів від COVID-19 може відрізнятись в різних школах, тому пропонує дозволити адміністрації кожної школи самостійно приймати рішення про форму організації навчального процесу.

«Неприпустимо аби наші діти втрачали реальну можливість отримання знань та гармонійного розвитку», – зазначає авторка петиції.

Попри те, що петицію зареєстрували лише сьогодні, 28 жовтня, її вже підписали більше двох десятків городян.

Нагадаємо, Вінничанин просить збудувати новий скейтпарк: з’явилася петиція

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4080 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.