У Вінниці пройшов щорічний Всеукраїнський турнір з плавання

Нещодавно в КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної» відбулися дводенні змагання з плавання, які були приурочені до пам’яті видатної спортсменки Марії Гавриш. У заході взяли участь понад 85 юних спортсменів. Ініціаторами турніру виступили департамент освіти ВМР та Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Змагання проводять з метою розвитку та популяризації плавання, підвищення рівня спортивної майстерності плавців, патріотичного виховання молоді та задля налагодження дружніх стосунків у галузі спорту.

У програмі змагань – олімпійські дистанції, різні вікові категорії та стилі плавання. Участь у турнірі взяли хлопці та дівчата, також були проведені командні змагання, щоб в результаті проявити найкращий і найшвидший результат.

Як розповіли організатори, змагання проводять з 2007 року. Раніше вони мали статус міжнародних, але в умовах воєнного стану змагання мають статус Всеукраїнських.

«У змаганнях беруть участь спортивні команди нашого міста, Тернополя та Хмельницького. Але ми щасливі, що можемо провести такий турнір. І це відбувається тільки завдяки Збройним Силам України, нашим Захисникам і Захисницям, які мужньо боронять нашу Батьківщину, захищаючи мирне небо, аби наші діти могли навчатися, відвідувати гуртки, ходити на спортивні секції, мати досягнення та розвиватися», – зауважила директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Також вона додала, що символічною є і назва турніру. «Марія Гавриш – вінничанка, олімпійська чемпіонка та неодноразова переможниця багатьох змагань з плавання різних рівнів. Вона – зразок для наших дітей у досягнені мети та розвитку», – зауважила вона.

У результаті змагань учасники подолали різні дистанції та вибороли свої нагороди.

«Сьогодні багато переможців, але я тут заради емоцій, які відчувають тільки ті люди, які, як і я, не уявляють свого життя без водного спорту», – зауважила вихованка Палацу дітей та юнацтва Анна.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook