У Вінниці продовжують обладнувати двори смітниками

У Вінниці продовжується планова робота по облаштуванню контейнерних майданчиків, куди мешканці багатоповерхівок виносять побутові відходи. З 15-ти запланованих на цей рік об’єктів – 13 уже зробили.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

З 2019 року у Вінниці на прибудинкових територіях встановлюють контейнерні майданчики нового зразка. Вони огороджені і мають накриття. Зайти всередину можуть тільки представники обслуговуючих компаній та працівники «ЕкоВіну», які вивозять сміття.

Цього року нові контейнерні майданчики облаштували за адресами: вул. А. Янгеля, 50, вул. Дубовецька, 35, вул. Магістратська, 6, вул. Л. Ратушної, 128, вул. М.Литвиненко-Вольгемут, 32, вул. М.Кішки, 59, вул. Коцюбинського, 11, вул. Зерова, 30, вул. Пирогова, 77, вул. Гонти, 43 та вул. Польова, 17.

Нещодавно ми завершили облаштовувати контейнерні майданчики ще у двох дворах на. вул. Литвиненко-Вольгемут, 31 та на вул. А. Первозванного, 46. Такі роботи ми проводимо за рахунок коштів бюджету територіальної громади, але для пришвидшення робіт мешканці можуть зробити це і на умовах співфінансування. Де 30% сплачують мешканці, а 70% – кошти з бюджету Вінницької територіальної громади. Найближчим часом плануємо провести роботи ще на двох об’єктах,

– розповів директор департаменту житлового господарства міськради Роман Фурман.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

380 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.