Сергій Моргунов розповів про стан будівництва заводу HEAD Group

Сьогодні мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook розповів про стан будівництва заводу компанії HEAD Group, яке розпочалось два місяці тому.

Компанія ТОВ «ХЕД Вінниця» (HEAD Group) розміщує підприємство на території індустріального парку «Вінтер Спорт» на Немирівському шосе. Наразі триває підготовка будівельного майданчика. Площа ділянки – 25 га. Щодня десятки одиниць спеціальної та інженерної техніки виконують земляні роботи. Вже переміщено понад 100 тис. кубометрів ґрунту.

Наступний крок – влаштування пальового поля під фундамент. Це спеціальна конструкція, яка забезпечить максимальну стійкість бетонної основи будівлі.
Загалом, як передбачають плани інвестора, орієнтовна площа виробничих об’єктів становитиме 43 тис. кв м. У створення виробничих, адміністративних та складських приміщень компанія готова вкласти близько 80 млн євро.

Крім того, мер висловив сподівання, що будівництво закінчиться у 2023 році. Варто зазначити, що підприємство буде одним з найбільших у світі серед усіх виробників лиж та спорядження. Завод створить майже 1200 нових робочихз місць для вінничан.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

270 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.