У Вінниці поблизу малих річок встановили мапи за QR-кодом

Минулої суботи вінничани тестували навігацію малих річок Вінниці на прогулянці вздовж річки Дьогтянець.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Два роки тому, коли ми вперше провели експедицію малою річкою, учасники були вражені тим, що ніколи не знали про ці стежки, хоч і завжди проживали неподалік. Тоді ж, під час воркшопу, багато коментарів звучало про встановлення вказівників, аби більше вінничан дізнавались про Дьогтянець та інші малі річки міста», – зазначила керівниця відділу інфраструктурних проєктів «Інституту розвитку міст» Яна Чайковська.

Також вона додала, що нині проєкт про створення навігаційної системи зафіксовано у Концепції розвитку малих річок Вінниці, а тестові вказівники вже «розповідають» про Дьогтянець на частині його відрізку у парку Вишенському.

«Протоптана стежка вздовж Дьогтянця тепер «говорить» про те, що тут є річка і що ця річка має назву. Мапа за QR-кодом на вказівниках показує, звідки Дьогтянець починається та які є доступні шляхи вздовж нього в «джунглях» між Вишенькою та Слов’янкою. Навіть без додаткового благоустрою, шлях вздовж русла малої річки несе цінність чистого повітря, унікальних для міста природних ландшафтів, тиші та контакту з природою. Дякуємо друзям малих річок, які полюбили їх так сильно, як і ми. Створюймо позитивні зміни разом», – говорить Яна Чайковська.

Нагадаємо, тестування навігації малих річок Вінниці розпочалось у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст України ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook