У Вінниці планують виробляти зелений водень

Вінницька міська рада нада компанії KNESS містобудівні умови та обмеження на будівництво демонстраційно-дослідного майданчику з виробництва зеленого водню (добутого за допомогою відновлюваної енергії).

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник мера Вінниці Андрій Очеретний.

Вінниця стане першим містом в Україні, де будуть практично відпрацьовані моделі промислового виробництва зеленого водню для широкої сфери застосування.Реалізує проект міжнародна група компаній KNESS, яка 11 років успішно втілює рішення та розробляє технології у сфері відновлюваної енергетики,

– йдеться у повідомленні.

Виробництво рощтащується на вулиці Енергетичній, будуть відпрацьовуватися дві технологій виробництва водню, одна з яких є унікальною розробкою науково-дослідного центру KNESS RnD Center. Дослідні установки з генерації водню створюються відповідно чинних в Україні міждержавних стандартів та відповідають усім вимогам безпеки та захисту здоров’я.

Крім того, заступник міського голови зазначив, що створення такого об’єкту відкриє нові можливості для інвестицій у місті. Розробка конкурентоздатної технології виробництва водню, відпрацьована на реальних умовах – це дієве рішення для декарбонізації найбільш енергозатратних галузей важкої промисловості, створення умов для розвитку екологічної транспортної системи (наприклад, водневий муніципальний транспорт) та системи сезонного акумулювання енергії, що є однією з найважливіших ланок у переході країни на чисті джерела енергії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

550 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.