У Вінниці підписали договір з керуючою компанією четвертого індустріального парку

У Вінниці відбулося підписання договору про створення та функціонування індустріального парку “ВінІндастрі” між ініціатором створення даного парку – Вінницькою міською радою та керуючою компанією МКП “Вінницький фонд муніципальних інвестицій”.

Директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов зазначив, що Вінниця продовжує лідирувати серед інших міст України за високим рівнем розвитку промисловості та торгівлі. Власне, розвиток індустріальних парків в цьому напрямку відіграє ключову роль.

“Вінниця визнана лідером в Україні в галузі створення індустріальних парків, а індустріальний парк «ВінІндастрі» став четвертим на території громади. Ця ділянка має великі перспективи і ми вже фіксуємо зацікавленість з боку інвесторів”, — сказав Максим Мартьянов.

Наразі вже підписані меморандуми про співпрацю з чотирма потенційними учасниками парку, які готові повністю заповнити територію виробничими та складськими приміщеннями. Йдеться про такі підприємства, як ТОВ «Файєрвуд», ТОВ «Смарт лайн», ТОВ «Візарді», ТОВ «БаДМ».

Заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний наголосив на важливості розвитку промислових потужностей і з точки зору створення нових робочих місць. Він переконаний, що належні умови праці та гідна оплата на Батьківщині стане каталізатором повернення українців з-за кордону.

“Це робота на економічному фронті, яка має чимале значення для обороноздатності нашої країни. Загалом, згідно планів інвесторів, на території індустріального парку «ВінІндастрі» планується створити близько 700 нових робочих місць з високим рівнем заробітної плати. На рівні міської ради, ми надаємо всебічну підтримку потенційним інвесторам в реалізації їх інвестиційних проєктів, щоб їх шлях був не таким тернистим, в такі нелегкі часи для нашої країни”, — сказав Андрій Очеретний.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook