У Вінниці організували серію зустрічей для молоді з питань сексуальної освіти

Нещодавно у Вінниці для молоді громади було проведено серію семінарів зі статевого виховання. Метою просвітницьких занять було надання цінної інформації та підвищення обізнаності молоді щодо важливих аспектів сексуального здоров’я.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як розповіла начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак, сьогодні важливо говорити про різні аспекти статевої освіти, такі як контрацепція, інфекції, особисті кордони та здорові стосунки.

«Ми віримо, що знання є силою, тому надаємо молоді можливість оволодіти важливими навичками, які допоможуть їм уникнути небажаних наслідків, таких як незапланована вагітність чи захворювання», – зазначила вона.

На зустрічі зокрема говорили про те, як сприймати власну гендерну ідентичність та про культуру погодження на статеві стосунки. Спікерами були запрошені різні експерти у сфері сексуального здоров’я та психології, які проводили дискусії та надавали точну інформацію учасникам.

Присутні молоді люди висловили вдячність за семінари, зазначивши, що вони дізналися цінну інформацію, до якої не мали доступу під час навчання в школі чи під час спілкування з рідними. Багато хто наголошував на важливості доступу до надійної та точної інформації про сексуальне здоров’я та стосунки.

Проєкт реалізували за ініціативи представників Вінницької молодіжної ради та за підтримки Молодіжного Банку Ініціатив Вінниці, Національної мережі розвитку локальної філантропії та “Foundation de France”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook