У Вінниці муніципальний водний патруль склав вже понад два десятки протоколів

За два місяці роботи муніципальний водний патруль, який охороняє акваторію Південного Бугу в межах міста, склав 24 протоколи про адміністративні порушення.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

До складу рейдової групи входять працівники Муніципальної варти, патрульної поліції, представники управління морського і річкового транспорту України у Вінницькій області. Вони контролюють ситуацію на міських пляжах, стежить за  чистотою прибережної смуги та чи дотримуються правил на воді водії малих суден, перевіряє їх посвідчення.

За два місяці роботи муніципального патруля на воді складено 24 протоколи про адмінправопорушення. Це в півтора раза більше ніж за весь минулий сезон. Нагадаю, що минулого літа ми склали 36 протоколів. Серед порушень, які найчастіше фіксують представники рейдової групи, це керування водіями плавзасобів без відповідних документів. За такі правопорушення передбачається покарання у вигляді штрафу  в розмірі від 70 до 560 грн. Однак, варто зазначити, що на наші зауваження вінничани реагують відповідально: ті порушники, з якими ми проводили профілактичну бесіду, вдруге у поле зору наших інспекторів не потрапляють,

– розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook