У Вінниці голова новоствореного ОСББ про ідею створити об’єднання, виклики та плани

ОСББ по Андрія Первозванного, 48 лише півтора місяця, але тут уже намітили перелік першочергових робіт, за виконання яких мають взятися найближчим часом. Зокрема, тут планують провести ремонт будинку, озеленити територію, створити дитячий майданчик та облаштувати паркувальні місця.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

В ОСББ під назвою «Вишенське» жителі дев’ятиповерхівки за адресою Андрія Первозванного, 48 об’єдналися 16 березня.

Як зазначає голова правління ОСББ Вікторія Бобоєва, за 43 роки існування в будинку назбиралось чимало питань, які нині потребують вирішення.

«Ми зрозуміли, що якщо ми хочемо змінити стан справ в нашому будинку, то діяти потрібно досить швидко, – зазначає голова об’єднання. – Ми створили ОСББ, щоб більше не залежати від ЖЕКу. Плануємо переглянути тарифи на утримання будинку та зайнятися ремонтом будинку».

Серед першочергових планів, крім благоустрою, ремонт системи каналізування. Також ОСББ хоче податися на програму першого безкоштовного ремонту для ОСББ. Коштом міського бюджету планують провести капітальний ремонт покрівлі. А завдяки програмі співфінансування – в будинку прагнуть провести заміну водопровідних труб в підвалі.

Новостворене об’єднання співвласників «Вишенське», зареєстроване 16 березня і стало одним із 19 створених цьогоріч ОСББ у Вінниці.

З кожним етапом створення ОСББ, мешканцям допомагали працівники Ресурсного центру підтримки ОСББ.

«Спочатку створили ініціативну групу, до якої увійшли по 4 людини з кожного під’їзду, – розповідає голова об’єднання. – Далі обрали голову та розпочали підготовку документів. Ресурсний центр надавав нам всебічну підтримку по кожному етапу. Нам підказали, що треба робити. Допомогли в підготовці всіх документів, у тому числі протоколів. Коли проводили установчі збори, я думала, прийде небагато людей. Але небайдужими до питань будинку виявилися майже 70 співвласників», – зазначає голова ОСББ «Вишенське».

Загалом , станом на перше травня, у Вінниці з початку року створили уже 19 ОСББ в 19 будинках. З них три ОСББ створено в новобудовах, решта 16 – це старий житловий фонд. Всього у Вінниці нараховується 841 ОСББ у 921 будинках

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook