“У Вінниці до свого 30-річчя Укрпошта представила марку «Укрпошта завжди поруч з вами»

Сьогодні, 2 лютого, у вінницькому міському відділенні поштового зв’язку №2105 компанія “Укрпошта” ввела в обіг новий поштовий блок із серії “Героїчні професії”, під назвою “Укрпошта завжди поруч з вами”. На марці цього блоку зобразжено автомобіль пересувного відділення пошти, яке стало першим, що в’їжджає в деокуповані міста та села. Відтепер цю марку можна придбати у всіх відділеннях “Укрпошти”.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

На поштовому блоці зображено реальну машину пересувного відділення Укрпошти, яка першою після ЗСУ заїжджає в деокуповані населені пункти. Поштовий випуск про героїчних поштовиків насамперед вшановує наші пересувні бригади та ЗСУ, після яких автівки Укрпошти прибувають у міста та села, розповідає директорка з розвитку мережі Вінницького регіону Оксана Шабанова.

«Наші фахівці, одразу після Збройних Сил України, заїжджають на деокуповані території. Там вони спілкуються з нашими клієнтами, надають послуги і підтримують населення у такий важкий час. Працівники Укрпошти працюють у важких умовах, інколи навіть під обстрілами. Це ризиковано, але ми – саме ті люди, які мають приносити нашим людям пенсії, соціальні допомоги та продукти першої необхідності. Це наш обов’язок», – додає Оксана Шабанова.

Укрпошта – майже ровесниця незалежної України, зауважив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний. І 40 тисяч працівників сьогодні у кожному віддаленому куточку нашої країни дбають про те, щоб було вчасно доставлено пенсію, платіжки та інше необхідне.

«Ми всі пам’ятаємо, як машину Укрпошти зустрічали місцеві жителі у Херсоні восени 2022 року. Хочеться, щоб ваші відділення найближчим часом змогли повернутися в Донецьк, Луганськ, Севастополь та інші міста, які сьогодні чекають на повернення українського прапора. З поверненням Укрпошти на деокуповані території – повертається і життя. Тому я хочу подякувати всім працівникам пошти, які, ризикуючи власним життям, одними з перших заходять на звільнені українські території і підтримують місцеве населення», – говорить Андрій Очеретний.

Тираж поштового блоку «Укрпошта завжди поруч з вами» складається з 200 тисяч примірників. Придбати його можна від сьогодні, 2 лютого, у всіх відділеннях Укрпошти. Вартість – 60 грн. Серед тих, хто вже встиг додати до своєї колекції нову марку, – Анна Стасишин. Жінка стала філателісткою із початком великої війни.

«Першою я придбала марку “русскій воєнний корабль, іді…” З того часу я почала збирати всі марки, які випускала Укрпошта, що стосуються війни, – говорить філателістка. – Спершу був ажіотаж, марки було важко придбати. Зараз трішки легше. Марки вже можна купити і у відділеннях Укрпошти, й у них на сайті».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook