У Вінниці для дітей-переселенців провели кіновечір з VinSmart Центром

Днями працівники комунального закладу «Центр підліткових клубів за місцем проживання» завітали до внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку одного з університетів міста та спільно переглянули мультфільм.

Кіновечір організували, аби трішки відволікти дітей від реалій війни і зайняти їх чимось цікавим та розважальним. До перегляду мультфільму під назвою “Кіт під прикриттям” приєднались понад 20 діток. Малеча змогла поринути в атмосферу імітованого кінозалу та відпочити. Цікавий мультфільм захопив своїм непередбачуваним сюжетом і прикував усю увагу глядачів.

«Мені сподобався мультик і те, що ми його дивились разом із моїми новими друзями. З нетерпінням чекатиму на наступний кіновечір», – каже десятирічний Єгор із Харкова.

Директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира розповідає: «Це перший таких захід, який ми організовуємо для ВПО, але впевнений, що не останній. Задля посмішок малечі хочеться робити все можливе, аби вони забули через які обставини зараз перебувають тут».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook