У Вінниці діти-сироти та діти, що позбавлені батьківського піклування, отримали подарунки

З нагоди Дня захисту дітей Служба у справах дітей Вінницької міської ради вітала дітей в особливому режимі: переважна більшість заходів відбувалася в режимі онлайн у зв’язку з необхідністю дотримання карантинних вимог.

Напередодні свята діти переглянули вистави Вінницького академічного обласного лялькового театру. Діти, які опинилися у складних життєвих обставинах взяли участь у міському творчому конкурсі «Я – найкрутіший». Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, було проведено майстер-клас «Квіткова фантазія».

Також за ініціативою служби у справах дітей Вінницької міської ради, було проведено челендж «Я маю право» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, який підтримали майже усі служби у справах дітей Вінницької області.

Традиційно до Дня захисту дітей дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, передали матеріальну грошову допомогу та солодощі. У цьому році міська рада привітала 195 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також  іграшки та спортивний інвентар отримали 90 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, Вінницькі сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, отримають допомогу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

430 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.