У Вінниці чекають на комплектуючі для виробництва ШВЛ-апаратів

Для виробництва перших п’яти апаратів штучної вентиляції легень вже замовили поставку комплектуючих. Про це повідомив міський голова  Сергій Моргунов і зазначив, що  президент UBC Group Ігор Гуменний підтвердив плани компанії запустити виробництво українських апаратів штучної вентиляції легень саме на базі вінницького заводу «Грін Кул».

-Ігор Гуменний виявив бажання виробляти ШВЛ-апарати у Вінниці. Він домовився зі своїми американськими партнерами, щоб взяти за прототип американський ШВЛ, який добре себе зарекомендував у лікарських закладах США, і на його базі створити український аналог, – прокоментував Сергій Моргунов.

Протягом місяця, з середини липня до середини серпня, компанія буде очікувати на поставку необхідних комплектуючих. Тим часом триває робота з документами, які мають відповідати міжнародним стандартам.

– Зараз іде підготовка та розробка конструкторської документації у відповідності до міжнародних стандартів якості ISO та міжнародних сертифікатів. А також їх гармонізації із українськими ДСТУ для можливості реалізації не тільки на території України, але й у світі.

-Щодо самих прототипів, то інженерами-розробниками UBC Group вже пропрацьована вся мікроелектроніка, замовлені 6-шарові високотехнологічні плати. Комплектація та датчики аналогічні американським ШВЛ. На фінальній стадії розробка «серця» апарата – так званого нагнітаючого блоку, – сказав він.

Міський голова підкреслив, що виготовлення таких апаратів на базі заводу Вінниці буде високоякісним, адже там досить жорсткі умови щодо дотримання вентиляційного режиму, чистоти приміщень, необхідність окремих блоків, фільтрація повітря.

-Це досить складний процес, але для того, щоб випускати високоякісну конкурентну продукцію не лише в Україні, а й  на європейському та світовому ринку, всіх цих вимог потрібно дотримуватися. Ці п’ять перших апаратів буде виготовлено у Вінниці, далі буде налагоджуватися постійне виробництво. Тому я маю надію, що ми зможемо пишатися тим, що високоякісні апарати ШВЛ виготовляються і на заводах міста Вінниці вінничанами, –зазначив міський голова.

Нагадаємо, У Вінниці на ремонт центру для дітей із особливими потребами виділили 2 млн грн.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

590 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.