Для звичайного медогляду у Вінниці тест на COVID-19 не потрібен

Щоб отримати амбулаторну консультацію лікаря у медичному закладі,  вінничани не повинні проходити тестування на COVID-19. Про це повідомив під час брифінгу міський голова Вінниці Сергій Моргунов і зазначив, що тестування передбачене лише у разі госпіталізації пацієнта у лікарню.

За його словами, потрапити на прийом до спеціаліста пацієнт може за електронним направленням від сімейного лікаря. При необхідності консультування у декількох фахівців – створюються окремі направлення згідно вимог Національної служби здоров’я.

Сергій Моргунов підкреслив, на прийом до фахівця можна записатися за допомогою сімейного лікаря або ж самостійно, користуючись телефоном або комп’ютером.  

-У всіх наших міських комунальних закладах первинного і вторинного рівнів консультують без будь-яких тестів на коронавірус. Єдина вимога – якщо людина госпіталізується до лікарні, то тоді потрібно пройти ПЛР-тестування, – зазначив він.

Зокрема, Сергій Моргунов звернувся до містян з проханням повідомляти інформацію про «факти якогось самоуправства» на Цілодобову варту або ж на його особисту сторінку у Facebook.

-Якщо будь-хто із медиків чи то в амбулаторії сімейного лікаря, або в лікарні вимагає: «хочете прийти на прийом – то повинні здати ПЛР-тест», – прошу одразу повідомляти про це на «Цілодобову варту» за номером 15-60, або ж мені особисто на мою сторінку у Фейсбук. І ми будемо жорстко на це реагувати, – зазначив міський голова Сергій Моргунов. 

Нагадаємо, Вінницькі опорні лікарні завантажені хворими на COVID-19 на 34%.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3040 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.