У Вінниці біля житлових будинків продовжують встановлювати пандуси

У Вінниці продовжують встановлення пандусів в житловому секторі міста. Ще один такий нещодавно з’явився біля багатоквартирного будинку по вулиці М. Амосова, 9. Таким чином, з початку року біля багатоквартирних будинків міста встановлено вже чотири пандуси.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

“Я можу лише подякувати, що міськрада відреагувала на моє прохання. Для мене, як для людини на візку, пандус – це дуже зручно, можна з’їхати, можна піднятися. Думаю, що пандусом також будуть користуватися і батьки з дитячими візочками, і люди з велосипедами, – каже мешканець будинку Іван Білик. – В нас тут трохи зависокий підйом, але пандус зробили зручний, з поворотом. В майбутньому, ми ще хочемо, але уже силами ОСББ, зробити ще внутрішній пандус”.

Раніше пандуси уже встановили біля будинків по вулиці Стрілецькій, 48 а, Генерала Григоренка, 67 та Довженка, 40.

Як зазначає директор департаменту житлового господарства міської ради Віталій Місецький, усі пандуси мають пологий спуск та призначені як для користування людей з інвалідністю, так і батьків з дитячими візочками. Крім того, питання облаштування спеціальних спусків набуває додаткової актуальності, адже з війни повертаються військові.

За його словами, зараз департамент взяв в роботу ще дві заявки від мешканців багатоповерхових будинків і відповідні роботи по їх встановленню мають початися згодом.

Якщо мешканці будинку бажають, щоб біля їх під’їзду з’явився пандус, вони мають звернутися з відповідним питанням до департаменту житлового господарства. Рішення про облаштування такої конструкції буде прийматися на підставі того, чи проживають в будинку маломобільні групи населення, а також виходячи з технічної та фінансової можливості.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook