У Подільському зоопарку підвищують ціну квитка, аби збудувати вольєри для тигриці та ягуара

З першого травня у Подільському зоопарку вартість вхідних квитків зміниться. Роблять це вимушено, аби побудувати вольєри для тигриці уссурійської та ягуара, яких привезли із приватного звіринцю на Одещині.

Як повідомили в адміністрації Подільського зоопарку, дорослим за відвідання зоопарку тепер доведеться сплатити 100 гривень, учням/студентам – 50 гривень, а вхідний квиток для дітей віком від 3 до 6 років тепер коштуватиме 20 гривень. Вхід до зоопарку для найменших відвідувачів (від 0 до 3 років) залишається безкоштовним.

«Впродовж багатьох років ми не переглядали вартість вхідних квитків і вона була нижчою, ніж в зоопарках інших міст України. Разом з тим, дане рішення викликане необхідністю зведення вольєрів для тварин-переселенців», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку квітня Подільський зоопарк прихистив тигрицю уссурійську і ягуара з приватного зоопарку на Одещині. Тимчасово тварин розмістили у старих вольєрах. Будівництво вольєрів для тварин-переселенців на 2022 рік не планувалось, тому й кошти на будівництво цих об’єктів у бюджеті не передбачені. Але вольєри повинні відповідати зооветеринарним вимогам. Тому вже до осені їх планують звести.

Для кошачих планується звести вольєр на дві секції під одним дахом. В новій оселі для ягуара буде збудовано ще й зимівник з опаленням. Аби тварина почувала себе комфортно, навіть взимку тут триматимуть температуру не нижче 10 градусів тепла.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook