“У наших дітей буде успішне майбутнє”: Сергій Моргунов привітав школярів з Днем знань

Сьогодні, 1 вересня, в Україні відзначають День знань – це перший день у навчальному році. Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук привітав дітей та освітян.

“Сьогоднішній День знань зустрічаємо з міцною вірою в нашу близьку Перемогу – попри все! Діти вчитимуться, дякуючи нашим захисникам. І це головне.Так, знадобиться більше, ніж зазвичай, терпіння і зібраності, розуміння і взаємопідтримки. Але я вірю в це покоління. Вірю в наших освітян”, – написав Сергій Моргунов.

Він наголосив на важливості здобуття освіти. А також побажав вчителям та школярам сил і натхнення у новому навчальному році.

“Для цього згуртувалася вся громада. Вінницькі педагоги допоможуть адаптуватися також учням з інших регіонів. Батьки, без сумніву, підтримають своїх школяриків. Разом у нас все вийде! Наші діти талановиті і цілеспрямовані, у них має бути успішне майбутнє. Бажаю усім сили і натхнення на новий навчальний рік. І нехай якнайшвидше у наших школах пройде святковий урок, присвячений Перемозі. Все буде Україна!”, – додав міський голова.

Цього року до перших класів у Вінницькій міській територіальній громаді пішли понад 4600 дітей.

Нагадаємо, що у місті забезпечили можливість як офлайн, так і онлайн-навчання відповідно до рішення батьків.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook