У Муніципальній варті відзначили активістів, які брали участь у толоках та прибирали Вінницю

Завдяки зусиллям вінницьких комунальників у нашому місті завжди чисто та прибрано – щодня вони наводять лад на вулицях та дорогах, у парках та дворах багатоповерхівок. За традицією, цієї весни до прибирання міста долучилиcя й десятки вінничан та працівники Вінницької міської ради.

Зокрема, в межах акцій “Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля” та “День довкілля”, які тривали з початку весни активісти зуміли розчистити 119 звалищ і прибрати 42 локації. За турботу про рідне місто у “Муніципальній варті” нагородили небайдужих вінничан подяками від імені Вінницького міського голови та солодощами.

До прибирання були залучені не лише студенти, а й депутати Вінницької міської ради, релігійні та громадські спільноти. Особливу увагу під час толок вони приділяли скверам, паркам, газонам та іншим місцям загального користування. Прибирали й на стадіонах, дитячих майданчиках та пішохідних алеях.

Як розповідає начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур, активісти разом з інспекторами зібрали понад три тисячі мішків зі сміттям.

«Дякуємо всім, хто вирішив долучитися до такої важливої справи у ці непрості часи та допоміг зробити наше місто ще чистішим та комфортнішим! За словами самих вінничан, Вінниця – найкомфортніше місто в Україні для життя. І дуже приємно, що люди докладають власних зусиль, щоб підтримувати цей статус», — сказав він.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook