У гімалайських ведмедів з’явився опікун

У Подільському зоопарку для гімалайських ведмедів з’явився опікун.

Про це повідомляє Подільський зоопарк на сторінці у фейсбук.

Окрім Подільського зоопарку за ведмедями тепер буде дбати Exadel Ukraine, міжнародна ІТ-компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення та ІТ консалтингом.

 Опікун єнотів-полоскунів українська ІТ-компанія SkySoft.tech – Ukraine та опікун сурикатів – Delphi Software, українська IT-компанія, заснована у Вінниці.

Загалом, учасниками опікунської програми Подільського зоопарку стали представники різних галузей. Зокрема, які працюють у сфері обслуговування, медіа, туризму.

Свою любов і турботу гуцульським коням дарує паб-ресторація Кінь у Протигазі. Сервісний центр та магазин комп’ютерної техніки Сервісний центр “Апекс” дбає про наших лемурів. Тур-Клуб Бідняжка  допомагає утримувати й не забуває балувати смаколиками пеліканів.

Учасником Програми може стати кожен, хто любить тварин і готовий допомагати “братам нашим меншим”.

Програма спрямована на поліпшення умов утримання, ветеринарного обслуговування, а також збагачення харчування тварин нашого зоопарку.

Для опікунів Програма є можливістю відчути свою причетність до життя зоопарку та взяти участь у спільній справі, що має на меті збереження зникаючих, рідкісних, екзотичних та місцевих видів тварин в умовах зоологічних парків.

 Як здійснюється опіка над тваринами?

– Опіка над тваринами здійснюється на підставі Договору шляхом надання опікуном безповоротної фінансової допомоги, що витрачатиметься зоопарком на утримання конкретної тварини/групи тварин. Вартість внеску опікуна ґрунтується з розрахунку вартості добового раціону для конкретного виду тварин.

 Хто може бути опікуном для тварин?

– Завдяки Програмі опіки над тваринами долучитись до спільної справи та стати опікуном улюбленої тварини з колекції Подільського зоопарку може організація будь-якої форми власності або окрема фізична особа.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

170 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.