У центрі міста невідомі вирвали декоративні дерева

Днями двоє чоловіків вирвали декоративні дерева у дворі на вулиці Артинова, 13. Відео з камер спостереження із проханням зробити чоловіків «відомими» опублікував у спільноті «Чорний список Вінниці» користувач Денис Малевич.

«Справа не у втраті, а в тому, що так робити не можна. Допоможемо стати відомими цим людям? А можливо, і замовник найдеться!», – пише автор відео.

Він зазначає, що о 4-55 ранку двоє хлопців прийшли у двір до салону Malevych HUB на Артинова 13. «На відео чітко видно, що вони йшли по gps, тримаючи телефон в руках. Зайшовши у двір, вони не взяли одразу дерева та втікли, а чітко видивлялись вивіску. Один в сірому ткнув на неї пальцем», – описує подію Денис Малевич.

Автор зазначає, що за три хвилини вони повернулися за другим кущем та вирушили в сторону вулиці Магістратської та повернули до центрального мосту.

У центрі міста невідомі вирвали декоративні дерева

У коментарях під дописом вінничани обурюються вчинку молодиків та припускають, що у такий спосіб вони, ймовірно, шукали «закладки».

«А чи є у вас відео цього куща за кілька годин до цього випадку? Якщо є, подивіться, якщо ви побачите, що ще хтось затримався біля куща на декілька секунд, то передавайте відео поліції»

«Закладку шукали, увели разом з вазоном»

«Закладка 100%, покрутіть відео хто там раніше крутився»

«Не здивуюсь, якщо скоро почнуть тротуарну плитку виколупувати і красти. Повна деградація суспільства».

Нагадаємо, Вінничанин сплатить штраф за крадіжку двох декоративних клумб

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

550 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.