У багатоповерхівці на проспекті Юності оновили систему електрозабезпечення

Підвищена надійність роботи електрообладнання отримала додаткове підтвердження у місті Вінниця. Тут підрядники завершили капітальний ремонт внутрішніх електричних мереж у житловому будинку за адресою: проспект Юності, 20. Це вже друга багатоповерхівка в місті, де успішно виконано подібні роботи цього року.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький, системи електропостачання оновили на прохання мешканців та виконали на умовах співфінансування.

«Фінансування левової частки робіт буде покрито коштом міського бюджету. Виконані роботи підвищать надійність роботи електрозабезпечення будинку та зроблять його менш вразливим до можливих відключень електроенергії, які можуть повторитися у зв’язку з тим, що ворог знову активізував удари по енергогенеруючих потужностях країни. Тому маємо робити все необхідне, щоб бути готовими до різних сценаріїв розвитку подій. Як показав досвід 2022 року, будинкові системи електропостачання, особливо ті, де давно не виконувалась модернізація, потерпають від частих включень-виключень електроенергії в першу чергу», – зазначає очільник департаменту.

Крім того, капітальний ремонт внутрішньобудинкової системи електропостачання дозволить підвищити надійність роботи обладнання в осінньо-зимовий період, коли навантаження на мережу зростає через використання електричних засобів обігріву.

Під час капітального ремонту тут замінили застарілу проводку, провели повну заміну автоматів, клемників, наконечників тощо. Також відремонтували електрощитові.

Загалом цьогоріч у місті планують оновити внутрішньобудинкові мережі у щонайменше трьох будівлях. У двох багатоповерхівках такі роботи вже виконали.

Нагадаємо, що нещодавно підрядники уже завершили такі роботи в багатоповерхівці за адресою: вулиця Келецька, 130.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook