“Треба не відволікатися на дорозі”: у Вінниці провели акцію “Відповідальний пішохід”

“Візьми дитину за руку”, “Не розмовляй по телефону”, “Зніми навушники”. Таке маркування перед пішохідними переходами у Вінниці наносили молодь та патрульні поліцейські. Акція “Відповідальний пішохід” пройшла 23 червня. Організатор Артем Іванішин говорить, що у такий спосіб хочуть привернути увагу пішоходів дотримуватися правил дорожнього руху.

“Пішоходи звертають увагу на знаки, починають згадувати правила дорожнього руху, також дякуємо велосипедистам, які спішуються на пішохідних переходах”, — каже Артем Іванішин.

Спеціальні маркування наносять фарбою білого кольору за допомогою трафаретів. Розпочали з вулиці Київської.

Акція “Відповідальний пішохід” у Вінниці проходить впʼяте, каже Артем Іванішин.23 червня трафарети нанесли біля 25 пішохідних переходів із обох боків.

“Мама свідомо повинна розуміти, що повинна взяти дитину за руку, коли йде через дорогу. Це важливо. Другий трафарет, який позначає навушники, людина повинна дбати про свою безпеку. Вийшла, зняла навушники”, — каже інспектор патрульної поліції Володимир Герасимчук.

Серед тих, хто наносить маркування — вінничанин Сергій Грачов. Каже, вони допоможуть пригадати громадянам про правила дорожнього руху.

“Я думаю, що вони дієві. Люди побачать і зупиняться”, — каже Сергій Грачов.

Вінничанка Оксана говорить, що завжди дотримується правил дорожнього руху і вчить цьому свою чотирирічну доньку. Такі зображення, каже, будуть не зайвими.

“У наш час це актуально, треба вимикати телефон і не відволікатися на дорозі”, — каже Оксана.

Родина Кушнір пересувається містом на велосипедах. Мама Олена каже, що на такі маркування зазвичай уваги не звертає — довіряє власним знанням.

“Я правила безпеки знаю, звертаю увагу не на трафарети, а на свої знання і практику”, — каже Олена.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook