Акцію “Тепловізор замість квітів” провели у Вінниці

Шостого березня, в одній із вінницьких шкіл, з ініціативи педагогічного та батьківського колективу, організували акцію “Тепловізор замість квітів”.

Про це Місто дізналось на сайті Вінницької міської ради.

Тепловізор замість квітів”

Акція мала на меті направити кошти, які витрачаються на квіти до свята весни, на придбання чогось корисного і важливого зараз.

Тепловізор замість квітів"

У воєнний час в країні має велике значення допомога збройним силам з тилу. Отож, спільними зусиллями адміністрації школи №33, батьків та школярів, зібрали кошти та придбали пристрій нічого бачення та павербанки, які сьогодні передали батальйону морської піхоти.

Як розповіла директорка ліцею №33 Наталія Сидоренко, завдяки батьківській ініціативі, дітям та адміністрації закладу вдалось провести цю акцію, яка спрямована на допомогу ЗСУ.

Тепловізор замість квітів"

«Від початку війни в нас було дуже багато різнопланових акцій, які направлені на допомогу нашим захисникам. Цього разу батьки школярів виступили з ініціативою зібрати кошти та придбати тепловізор, замість квітів для вчителів. Звичайно усі підтримали цю ініціативу, адже ця акція збереже чиєсь життя. Отож, тримаємо віру, що цьогоріч до нас прийде Перемога і мирне небо», — сказала пані Наталія.

Тепловізор замість квітів"

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook