Школярі Вінниці долучились до патріотичного онлайн-марафону

У школах Вінниці з 4-го по 15-те жовтня проходить патріотичний марафон, який присвячений Дню українського козацтва та Дню захисників та захисниць України.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Учні 2-5 класів долучились до акції “Діти – янголи миру”. Діти виготовляли обереги з фетру, які мають назву “Янгол-охоронець”. А учні 1-11 класів зібрали солодкі гостинці для військових.

Школярі виготовили близько двох тисяч оберегів та 400 коробок солодощів. До акції долучились 40 шкіл Вінницької територіальної громади.

Також у рамках марафону проходять й інші заходи.

З 4-го по 13-те жовтня у школах проходить онлайн-конкурс мотиваційних постерів “Я хочу миру на своїй землі!”. У ньому беруть участь учні 7-10 класів. Учасники конкурсу розміщують створені постери на офіційному сайті освітнього закладу у розділі “Патріотичний марафон” та в соціальних мережах з хештегом #ПатріотичнийМарафон.

З 4-го по 14-те жовтня проходить танцювальний флешмоб “Я люблю Україну!”. Заклад повинен створити танцювальну команду від 10 до 20 осіб та відзняти відео танцювального флешмобу й викласти в соціальні мережі під хештегом #Я#Люблю#Україну.

А 12-го жовтня серед школярів проведуть квест «Стежками козацької слави», а 13-го жовтня відбудеться засідання історичного клубу “Покоління UA” на тему: “Як змінилися Збройні сили України за роки незалежності”.


Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

200 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.