Ще 2 нових інклюзивних «VinLinе» курсують містом

Нові, сучасні та доступні, транспортні засоби, такі як Solaris та VinLine, стають все більш популярними на міських маршрутах, зменшуючи нашу залежність від менш комфортних і застарілих ІІУ-9.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Ще 2 нові тролейбуси виїхали з конвеєру Вінницької транспортної компанії. Від сьогодні вони вже працюють за маршрутами №1 «Вишенька – ВПЗ» та №10 «Вишенька – Гетьмана Мазепи». В такий спосіб місто продовжує оновлювати рухомий склад тролейбусного парку.

«Силами працівників ВТК проводиться крупновузлова збірка: компанія закуповує кузови, систему струмознімання, батареї, додатково встановлюється система електронної оплати проїзду, інформаційна система», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради Андрій Сорокін.

Цьогоріч Вінницька транспортна компанія випустила на маршрути 7 VinLine.

Кузов тролейбусу має сучасну систему вентиляції та опалення, зручні, м’які сидіння, місця для людей на кріслах колісних, або ж батьків з дитячими візочками.

«Наша головна мета – збільшувати кількість низькопідлогового транспорту для комфорту пасажирів, які курсують нашим містом. Так, понад 80 % тролейбусів загального випуску – доступні та інклюзивні», – додає Андрій Сорокін.

Появу нових тролейбусів на маршрутах відзначають пасажири. Увагу звертають буквально на все: зручне сполучення та модернізованість салону.

«Завжди приємно їхати на транспорті, який роблять у твоєму місті, адже це одна з родзинок Вінниці. Майстри, які збирають ці тролейбуси, мають роботу, а ми – чим діставатися на свою, аби піднімати економіку міста та країни. Наш транспорт у місті взагалі гарний та естетичний – що тролейбус, що трамвай. Тут комфортні сидіння, є за що триматися. Чистенько. А ще тролейбуси прибувають на зупинки чітко за графіком – це супер», – каже пасажирка Діана.

Створювати комфортні умови для пересування громадським транспортом мешканців міста – серед основних напрямків роботи департаменту транспорту та міської мобільності міської ради.

Загалом вже 31 VinLine вийшов з конвеєру транспортної компанії. 22 з них – з автономним ходом. Тобто можуть продовжувати рух без електроструму впродовж 20 кілометрів. А це необхідно в тих мікрорайонах, де немає контактної мережі, але є потреба в додатковому транспорті.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook