Сергій Моргунов перевіряв якість ремонту вулиці Данила Нечая

Сьогодні, 21-го жовтня, міський голова Сергій Моргунов особисто перевірив якість виконаних робіт капітального ремонту вулиці Данила Нечая.

Про це повідомив очільник міста на сторінці у фейсбук.

Цей великий інфраструктурний проєкт реалізовували в два етапи. Другу чергу, яка охоплює ділянку від вул. Московської до вул. Брацлавської, виконають навіть раніше, ніж передбачалось. Роботи тут проводять в комплексі: ремонт дороги, тротуару, облаштування зливової каналізації, освітлення, велодоріжок, встановлення світлофорів, камер відеоспостереження, павільйонів для зупинок громадського транспорту.

«Якщо говорити про Старе місто, то буквально в минулому році ми фактично завершили комплексний ремонт вулиці Гальчевського. Це тротуари, освітлення, перенесли всі кабелі в землю, оновили проїжджу частину, зробили велодоріжки, нанесли відповідну розмітку, встановили камери відеоспостереження. Якщо говорити про вулицю Данила Нечая – ремонтувати цю вулицю ми почали ще у 2018 році, завершили першу чергу в 2019 році – це 1,2 км до вулиці Московської. Потім ковід не дав нам можливість більш динамічно в цьому плані рухатися. І вже у 2020-2021 році завдяки підтримці обласної державної адміністрації та обласної ради нам вдалося на умовах співфінансування 50/50 реалізувати і завершити цей проєкт»

– зазначив Сергій Моргунов.


Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

180 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.