Рятувальники Вінниці у подарунок від міста-побратима Карлсруе отримали пожежну машину

Вінницькі рятувальники отримали у подарунок від Карлсруе сучасну пожежну машину. З такою приємною місією до них у гості завітав мер німецького міста Франк Ментруп спільно з очільником громади Сергієм Моргуновим.

Вінницький міський голова подякував німецьким партнерам за вагому підтримку. Зазначив: «Наші рятувальники підтверджують, що надійшла досить гарна техніка в чудовому стані. Сподіваємось на продовження співпраці у цьому напрямі».

Своєю чергою Франк Ментруп розповів, що машина пройшла досить складний шлях транспортування, тож він задоволений тим, що її вдалося доставити неушкодженою.

«Передача авта є такою знаковою подією, якою ми підтримуємо наше партнерство між містами конкретними справами, – каже мер міста-побратима. – Нехай воно допомагає рятувати вам людей та матеріальні цінності. Ми знаємо, з якими ризиками зустрічаються працівники ДСНС за сьогоднішніх військових умов».

Це пожежний автомобіль марки Scania. Він швидкий та маневрений. Уже наступного тижня машина вийде на чергування, розповів начальник Управління ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук.

«Це дуже потрібна для нас техніка. Хочу подякувати вам за таку допомогу, – наголосив він, звертаючись до мера німецького міста. – Користуючись нагодою, хочу також передати запрошення пожежникам-рятувальникам вашого міста приїхати у Вінницю для обміну досвідом».

«Перевага цієї машини у тому, що вона трішечки нижча від тих, що є у нашому підрозділі. Тож, ми можемо більш ефективно її використовувати в місцях приватної забудови, – зауважив підполковник, начальник 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Костянтин Міщук. – Цистерна вміщує понад 3 тонни води, є тут все необхідне і пожежно-технічне оснащення, й аварійно-рятувальний інструмент».

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, така техніка є незамінною у боротьбі з вогнем. «Дякуємо громаді Карлсруе за підтримку!» – наголосив він.

Зауважимо, це не перша допомога, яку наша громада отримує від німецьких партнерів від початку повномасштабної війни. Завдяки місту Карлсруе у Вінниці облаштували 10 мобільних пунктів незламності. Ці намети дозволили організувати умови, щоб люди почувалися більш захищеними взимку під час кризової ситуації в енергосистемі країни. А тепер на сторожі безпеки вінничан стоятиме і черговий подарунок від уже офіційного міста-побратима.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook