Козак та німець з келихами хмільного – символічний подарунок повезе із Вінниці мер Карлсруе Франк Ментруп

20 травня, у рамках свого візиту до Вінниці, делегація із німецького міста Карлсруе відвідала Музей моделей транспорту, де від громади їм вручили сувенір, який виготовила вінницька майстриня.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Це фігури козака та німця, що ведуть дружню розмову на фоні веж обох міст. Їх зробила вінницька майстриня Тетяна Швед», – написав Сергій Моргунов.

Очільник громади наголосив, що особливістю як Вінниці, так і Карлсруе є унікальна та розвинена транспортна система, ближче ознайомитись з якою можна завдяки експозиціям у вінницькому Музеї транспорту.

«Але це не єдиний сюрприз, який чекав на німецьку делегацію в музеї. Родзинка Карлсруе, як і Вінниці, – розвинена та унікальна транспортна система. Місто Карла може пишатись одним із найстаріших у Європі фунікулерів. А також трамваєм-потягом, який курсує у місті та з’єднує ближні населені пункти. Все це можна побачити у мініатюрі, що презентована у вінницькому Музеї транспорту», – йдеться в повідомленні.

Міський голова зазначив, що делегація залишилась з гарними враженнями від експозиції та підкреслив, що Музей моделей транспорту є чудовою туристичною локацією Вінниці, яку варто відвідати.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook