Поліцейська знайшла 4-річного хлопчика, який загубився у Вінниці

Поліцейська відділу ювенальної превенції Ольга Телепенко 21 травня близько 19 години на Площі Перемоги зайшла в автобус, щоб їхати додому після служби. Вона звернула увагу на маленького хлопчика, який зайшов із іншими пасажирами, але був без супроводу дорослих. Дитина не змогла відповісти, де його батьки.

“Поліцейська вийшла з ним з автобусу та зателефонувала на спецлінію 102, щоб перевірити чи не шукають дитину. Однак жодних повідомлень про зниклого хлопчика не надходило”, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Невдовзі матір малолітньої дитини зателефонувала в поліцію.

Хлопчик із поліцейською ювенальної превенції Лівобережного відділення поліції Вінниці

За словами начальниці відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, з’ясувалося, що хлопчик проживає на вулиці Дубовецькій. В сім’ї, де він виховується, п’ятеро дітей.

Мама дала пояснення, що зазвичай відпускала 4-річного сина самого до магазину, який знаходиться в дворі будинку, де вони проживають. Цього разу він не повернувся з магазину, а пішов подорожувати Вінницею.

На матір хлопчика склали адміністративний протокол за ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) .

Нагадаємо, поліцейські Вінниці роздавали захисні маски дітям і дорослим.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1510 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.