Поліцейські Вінниці роздавали захисні маски дітям і дорослим

У зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень та з метою недопущення поширення COVID-19 ювенальні поліцейські проводять роз’яснювальну роботу з дітьми та їх батьками щодо необхідності дотримання санітарних норм.

З 11 травня відповідно до Постанови Кабінету міністрів України на території держави громадяни мають право відвідувати парки, сквери та зони відпочинку, дотримуючись при цьому встановлених карантинних обмежень.

“Ювенальні поліцейські обласного главку поліції Вінниччини провели рейд в парках та скверах обласного центру. Працівники поліції спілкувались з вінничанами та наголошували на необхідності дотримуватись запроваджених заходів особистої безпеки, користуватись захисними масками, антисептичними засобами, щоб не наражати себе та оточуючих на захворювання коронавірусною інфекцією”, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Також поліцейські роздавали захисні маски дітям та дорослим, у яких їх не було.

За словами начальниці відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, надзвичайно важливо, аби діти та їх батьки усвідомлювали існуючу небезпеку захворювання та дотримувались елементарних санітарних правил.

Під час заходу ювенальні поліцейські наголошували вінничанам на веденні здорового способу життя та роздавали листівки з інформацією про чат-бот в Telegram, куди можна повідомити інформацію про розповсюдження наркотичних засобів в мережі Інтернет.

Нагадаємо, ювенальна поліція Вінниччини слідкує за дотриманням карантину.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.