“Отримають житло 8 учасників АТО/ООС”. Триває будівництво об’єкта за Програмою “Муніципальне житло ВМТГ”

У квітні цього року розпочато будівництво нового об’єкта за Програмою «Муніципальне житло ВМТГ» на вулиці Анатолія Бортняка, 8. Будинок на два під’їзди та з підземним паркінгом. У ньому буде 105 квартир, з яких 75 – для учасників програми. Ввести цей муніципальний будинок в експлуатацію планують у 2022 році.


Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.


За дванадцять років програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» збудували десять багатоквартирних житлових будинків. На вулиці Анатолія Бортника за Програмою «Муніципальне житло ВМТГ» вінничани отримали 75 квартир, які розподілялись по квотах для різних категорій населення.


«В цьому будинку отримають житло 8 учасників АТО/ООС. І при будівництві наступного муніципального будинку ми теж будемо передбачати таку можливість для цієї категорії. Також цього року вперше на квоту для осіб з інвалідністю I групи надійшло три заяви. Тому ми вийшли з пропозицією до виконкому міської ради, оскільки у нас не було заяв на квоти для членів сімей загиблих учасників АТО, щодо проведення перерозподілу на користь осіб з інвалідністю I групи. Тож три людини з інвалідністю стали учасниками Програми, і вони матимуть квартири у цьому будинку. Також три квартири отримали молоді сім’ї, одна квартира дісталась багатодітній родині»

– розповів заступник міського голови Андрій Очеретний.


Найбільша квота була віддана медикам та освітянам – це тридцять три квартири. Решта квартир після проведення жеребкування дісталась іншим працівникам бюджетної сфери, а також робітникам комунальних підприємств, учасникам АТО/ООС, людям з інвалідністю, молодим та багатодітним сім’ям.
Програма «Муніципальне житло ВМТГ» з кожним роком стає дедалі більш популярною, адже вартість квадратного метра у таких новобудах значно нижча від ринкової. У муніципальному будинку на вул. Бортняка один квадратний метр вартує 16 900 грн. І ця ціна за умовами програми залишається незмінною протягом всього періоду будівництва. При цьому вартість одного квадратного метра у цьому районі становить в середньому щонайменше 25 000 грн.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

470 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.