Олександр Мельник розповів як прибрали Вінницькі парки до нового сезону  

Зелене та квітуче – вінничани високо оцінюють красу рідного міста. Задля підтвердження відповідного статусу свої зусилля постійно докладають працівники КП ВМР «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади». Зокрема, у Центральному парку імені Миколи Леонтовича триває підготовка до запуску фонтану, нового сезону роботи атракціонів та висадка квітів. Повідомив директор КП Олександр Мельник.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

За його словами, вже незабаром відпочивальники Центрального парку зможуть насолодитися новим виглядом фонтану. Його кольори оновлять наприкінці травня – початку червня, тут також вдосконалять підсвітку – з’являться нові прожектори. Серед конструктивних рішень – встановлення системи фільтрації води. Відтак струмені фонтану милуватимуть око кришталевою чистотою водою.

«Розроблений й план дій щодо оздоблення парку квітами, аби дарувати вінничанам та гостям міста красиві та доглянуті клумби. Вже на цьому тижні починаємо висадку дерев. Також було проведено низку робіт, спрямованих на підвищення комфорту та безпеки відвідувачів», – зазначив Олександр Мельник.

Додає, що це передусім стосується паркових атракціонів: «Всі атракціони пройшли технічний огляд та експертно-технічне обстеження. Вони готові до роботи».

А ще серед планів молодого та амбітного керівника на найближчий термін – ремонт скейт-парку, оновлення паркових меблів. Все для того, щоб зробити комфортним та урізноманітнити відпочинок вінничан. Цьогоріч, за його словами, ремонтні роботи охопили й Вишенський парк. Тут наразі відновлено громадські вбиральні, а ще готують до нового сезону катамарани.

«У вбиральні залито стяжку, постелено плитку, замінено двері. Відновлено вуличну вбиральню (біля пікнік-зони), – каже 26-річний очільник підприємства. – Також готують до сезону і катамарани – їх фарбують перед спуском на воду».

Утримання парків у належному стані – це копітка і дуже відповідальна робота, адже вони є окрасою та візитівкою міста, зазначає Олександр Мельник.

«Вінниця є лідером в емоційному сприйнятті міста за індексом краси та доглянутості в рейтингу міст України, згідно з останнім муніципальним опитуванням IRI. Це свідчить про успішність міста в покращенні естетичного сприйняття та створенні приємної атмосфери для жителів та гостей. Сподіваємось, вінничани оцінять усі зусилля міста щодо подальшого покращення зелених острівців відпочинку, гарного і змістовного дозвілля», – додає Олександр Мельник.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook