«Низький уклін усім добровольцям, синам та донькам України за їхню мужність і незламність», – Сергій Моргунов

14 березня, в Україні відзначають День українського добровольця. На Майдані Небесної Сотні вінничани вшанували пам’ять полеглих Героїв та Героїнь. Участь у церемонії покладання квітів до скульптурної композиції «Дерево Свободи» на честь Героїв Майдану, що стали першими добровольцями України, взяли представники міської та обласної влади, військові, представники правоохоронних органів та громадськості.

Присутні, схиливши голови у хвилині мовчання, вшанували пам’ять Героїв. Також на знак вдячності та вічної пам’яті, відбулось делеговане покладання до пам’ятного знаку Небесній Сотні та Героям російсько-української війни.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов, підкреслив, що сьогоднішній день – символ незламності та мужності всієї нашої нації.

«У березні 2014 року, після Революції Гідності саме добровольці першими стали щитом на захисті східних рубежів нашої країни, – зазначив Сергій Моргунов. – Ми пам’ятаємо 24 лютого 2022 і черги біля військкоматів, біля підрозділів тероборони. Низький уклін всім добровольцям, всім Героям та Героїням, синам та донькам України за їхню мужність, незламність – за нашу згуртованість! Ми обов’язково переможемо!»

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов зауважив, що добровольці стали прикладом мужності, стійкості та честі.

«Ви – приклад боротьби українського народу за свободу. Ви гордість українського народу і жах кремлівських посіпак, – каже Сергій Борзов. – Дякую кожному і кожній».

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий подякував усім добровольцям, які стоять на захисті нашого суверенітету, а це – волонтери, медики, вчителі.

«Нація захисників та захисниць – так називають у світі нашу Україну, наших людей, наших героїв. У 2014 році саме добровольці стали першими хто пішов на захист незалежності країни. За останній рік їх чисельність зросла і дає гідну відсіч ворогу аби Україна була незалежна і люди жили у вільній країні», – зазначив Вячеслав Соколовий.

Сьогодні 22 добровольців відзначили почесними грамотами.

«Хтось із нас тримає зброю в руках, хтось голку з ниткою, аби допомогти пораненим військовослужбовцям, але усі ми стоїмо на захисті нашої країни», – каже доброволець з Вінниці Костянтин Харченко.

Загалом сьогодні 6464 добровольців з Вінниччини боронять суверенітет України у лавах Збройних Сил.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook