На Європейській площі провели захід до Дня батька “Супер тато”

Днями на Європейській площі відбувся захід до Дня батька «Супер тато». 32 вінницькі татусі разом з дітьми виконували різні завдання: стрибали у мішках, рибалили, забивали цвяхи, малювали, підіймали гирю, змагалися в швидкості та точності. Участь у змаганнях взяли татусі різного віку: від 26 до 50 років. Усі учасники отримали подяки, а переможців нагородили призами.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Змагання «Супер тато» влаштували представники відділу молодіжної політики міської ради та КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання». Як розповіли організатори, мета заходу – примножити та зберегти сімейні традиції, а також заохотити татусів ще більше часу проводити разом з дітьми.

Звання “Супер Тато 2021” отримав Ярослав Юра. Друге місце посів Юрій Березовський, а третє – Сергій Грищук. Також відзначили переможців у окремих номінаціях. «Супер сильним» татом став Сергій Сідлецький, «Супер інтелектуальним» – Ігор Воронюк, «Супер швидким» – Дмитро Андрєєв. «Супер риболовом» визнали Олексія Колісніченка, а «Супер господарем» – В’ячеслава Чернецького.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook