До Вінниці завітала делегація з Польщі, щоб ознайомитись з роботою закладів для підлітків та молоді

Наразі з робочим візитом у Вінниці перебуває делегація з Польщі. Гості приїхали до міста, щоб дізнатись, як у Вінниці налагоджена робота з підлітками та молоддю. Сьогодні вони зустрілись з заступницею міського голови Галиною Якубович. У планах – відвідати Центри підліткових клубів за місцем проживання та познайомитись з містом.

Про це повідомляє телеканал “Віта”.

Передаю вітання від імені міського голови Сергія Моргунова та депутатського корпусу. Знаю, що це ваш перший візит до нашого міста, хоча ми давно з вами співпрацюємо. Ви двічі приймали делегації вінницької молоді, за що ми вам дуже вдячні. Ваш досвід для нас цінний та цікавий. Але і нам є, що показати, є чим поділитись,

 – розповіла пані Якубович.

Делегати, які приїхали до Вінниці. є представниками мережі польських дитячих закладів “Семеха”. Зазначається, що мережа має великі комплекси приміщень, у яких працюють центри розвитку дозвілля дітей.

Ця делегація у Вінниці вперше. Її цікавить життя міста, зокрема, як налагоджена робота з підлітками та молоддю. Галина Якубович розповіла гостям, що одним з пріоритетів Стратегії “Вінниця 3.0” є саме розвиток молодіжної політики, створення можливостей для самореалізації підростаючого покоління, умов, у яких юнаки та дівчата можуть брати участь у розвитку міста.

Ми докладаємо багато зусиль, щоб вони відчували себе добре, як у великій родині. Тепер у нас є ідея налагодити співпрацю України з Польщею. Ми хочемо привезти до вашого міста польську молодь, щоб вона побачила, як у Вінниці живуть їхні однолітки,

– зазначив Маріуш Хорновський – один з польських делегатів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook