На Тяжилові тестують оновлений маршрут

Тролейбусний маршрут №7 подовжили на 1,2 км, за попередніми даними він потрібен для 5 тис мешканців

Продовжений тролейбусний маршрут «Залізничний вокзал – «Вінниччина-Авто» тестуватимуть 2 тижні. За інформацією Вінницької транспортної компанії, станом 4 вересня, за день на цьому маршруті курсує 6 тролейбусів.

За словами директора Вінницької транспортної компанії Михайла Луценка, тролейбусний маршрут №7 у будь-якому випадку залишиться подовженим. А от тестовий режим потрібен для визначення потенціалу цих додаткових зупинок.

Мета тестового режиму дізнатися, скільки людей користуються тролейбусом. На яких зупинках, яка кількість людей сідає і в який період часу. Чи вистачає цього транспорту. Потім ми будемо ухвалювати рішення, чи треба додатково пускати тролейбуси інших маршрутів. Це залежить від кількості людей. Якщо пасажирів буде мало, то все залишиться, як зараз, — каже Михайло Луценко.

Директор ВТК розповідає, що проведення такого дослідження сильно спростила безготівкова оплата проїзду. Пасажирів на нових зупинках рахують за даними з валідаторів.

Продовження цього тролейбусного маршруту передбачено Програмою розвитку міського пасажирського транспорту на 2018-2023 роки. Роботи тривали місяць – розпочались 24 липня, завершилися 31 серпня. За даними Вінницької міської ради, загальна вартість будівництва – 7,7 млн грн.

Тут будується новий мікрорайон. В цьому році маємо здати дитячий садочок на Тяжилові. Ще під час реконструкції дороги по вулиці Ватутіна кілька років тому ми закладали опори, щоб можна було продовжити тролейбусну лінію. Бо вже тоді ми знали, що це буде необхідно, – зазначив міський голова Сергій Моргунов. – До речі, цю роботу ми почали ще в 2012 році, коли Володимир Гройсман як міський голова, розпочав модернізацію громадського транспорту та всієї транспортної мережі міста. Це командна робота, яка дає гарний результат.

Відкрили подовжений маршрут 1 вересня, одними з перших до оновлених зупинок проїхались міський голова Сергій Моргунов та прем’єр-міністр України (2016-2019 років) і колишній мер міста Володимир Гройсман.

Коли у місті є стратегія розвитку, то і є розуміння, що потрібно робити завтра й післязавтра. Вінниця розвивається, і це – очевидно. Завдань іще дуже багато, тому команда почала працювати над новою Стратегією «Вінниця 3.0».  Ми хочемо, щоб у лідерах життя була не тільки Вінниця, а й вся область, тому ми працюємо над «Стратегією 3.0» всієї Вінниччини. Це для нас нове амбітне завдання, але ми маємо досвід, розуміння та величезну повагу і шану до вінничан, – зазначив Володимир Гройсман.

Автор Анастасія КОРОЛЬ

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1930 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.