На початку вересня у Вінниці проведуть туристичний форум

Форум VinTourism, який буде присвячено питанню розвитку внутрішнього туризму, відбудеться у Вінниці 2 вересня.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

VinTourism – наймасштабніша подія розвитку туристичного потенціалу на Вінниччині. Туризм – галузь, яка вчиться жити у нових умовах COVID-19. І саме в цих умовах внутрішній український туризм отримав новий поштовх – бум попиту на подорожі нашою країною. Під час туристичного форуму поговоримо, як внутрішній туризм та цінності сталого розвитку допомагають розвивати економіку і зберігати ресурси в умовах COVID-19,

– розповідають організатори.

Учасники заходу обговорюватимуть як зробити туристичну галузь прибутковим бізнесом, а також поспілкуються про створення та просування туристичних продуктів.

Понад сотня працівників галузі приїдуть на подію з Вінниччини, а також інших регіонів. Для них виступатимуть провідні експерти, які ознайомлять учасників з новими тенденціями у бізнесі, а також нададуть контакти за допомогою яких їх можна реалізувати.

Крім того, у програмі заходу розбір успішних кейсів внутрішнього туризму, обговорення бізнес-процесів та особливостей ведення справи в умовах коронакризи

Варто зазначити, що організатори передбачили участь як в онлайн, так і в офлайн форматі.

Організаторами виступають  Business People Club у рамках проекту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», який фінансує ЄС та німецький уряд.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook