На фінальному етапі ремонт укриття садочка у Десні

У Деснянському окрузі завершують роботи в укритті одного із садочків.  Сховище може помістити у собі понад 100 людей, тому там зможуть перебувати як дітки, так і вихователі та жителі селища.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Наразі в укритті вже понизили рівень підлоги, встановили санвузли, змонтували системи електропостачання та вентиляції. Усі роботи виконували за рахунок міського бюджету.

“Аби укриття відповідало вимогам, працівники підрядного підприємства, у всьому підвальному приміщенні закладу вкопали підлогу та забетонували її, – розповідає староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач. – Крім того, в укритті облаштували основний вихід та зробили запасний. Також в укриття провели водопровід, зробили каналізацію, облаштували санвузли, в тому числі і для людей з інвалідністю. В сховищі пофарбували стіни та замінили електропроводку, а також встановили лампи аварійного освітлення”.

За словами старости, в укритті обладнали природну вентиляцію та встановили систему примусової, яку мають підключити незабаром.

“Найближчим часом також мають бути завершені роботи по електрообладнанню укриття та його прибиранню, після чого приміщення буде готове до експлуатації”, – зазначає Галина Обливач.

Довідка. Капітальний ремонт укриття в Десні розпочався наприкінці жовтня минулого року. На час ремонтних робіт, аби не переривати навчальний процес, для дошкільнят облаштували тимчасове приміщення для перебування під час повітряних тривог.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook