Музей М. М. Коцюбинського запрошує вінничан на літературний перформанс

Сучасне інтерпретація найвідомішої новели класика української літератури, неперевершена акторська гра та жива музика. 12 та 13 липня о 18:00 музей М. М. Коцюбинського разом із митцями творчої лабораторії «Театральне оточення» запрошують вінничан на літературний перформанс. Проєкт «Intermezzo. Відпочинок. Пауза.» є яскравим продовженням подій, присвячених 160-й річниці від дня народження нашого Сонцепоклонника.

Про це інформує Містопосилаючись на Вінницьку міську раду.

Організатори запевняють, тут вінничани зможуть надихнутися та відпочити, доторкнувшись до глибин творчості Михайла Коцюбинського через переосмислення його відомої новели Intermezzo крізь призму реалій сьогодення. «Це слово, це театр, це жива музика і звуки», – йдеться у повідомленні.

А заступниця директора музею М.М. Коцюбинського Марія Суржикова розповіла, що над перформансом наполегливо працювала ціла когорта митців. Постановку здійснив режисер Роман Хегай-Семенов, якому вдалось долучити до неї відомих артистів. Серед них Заслужений актор України Максим Какарькін, Роман Семенов, Олександр Щерба, Тетяна Фролова.

«Окремо хочу відзначити внесок Марії Левченко, голос якої також лунатиме під час дійства. Саме вона є натхненницею проєкту, випестувала та виплекала його ідею, – каже заступниця директора музею. – Атмосферу дійства чарівними звуками фортепіано наповнить Марія Александрова. Втім, головним на ньому будуть слова Коцюбинського. Дуже теплі й чуттєві. Він ніби підглядає за тобою, за твоїми справжніми пристрастями».

Долучитися до творчого атмосферного вечора на території музею М. М. Коцюбинського (вул. І. Бевза, 15) можна за попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена. Вартість квитка 350 грн.

Форми для реєстрації:

Літературний перформанс 12 липня: https://forms.gle/4sAg5zbeq3oewSPu7

Літературний перформанс 13 липня: https://forms.gle/pZtd6KUgEWeu5tzX6

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook