У Вінниці на території школи №2 завершується будівництво спортмайданчика

“Ще один новий спорткомплекс для школярів! Сучасний майданчик відтепер мають учні 2-ої гімназії. Стадіон досить функціональний: можна пограти у командні ігри, позайматися на тренажерах. Тож, уроки фізкультури будуть проходити відтепер по-новому..”

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Новий стадіон – учням гімназії №2

Ще один новий спорткомплекс для школярів! Сучасний майданчик відтепер мають учні 2-ої гімназії. Стадіон досить функціональний: можна пограти у командні ігри, позайматися на тренажерах. Тож, уроки фізкультури будуть проходити відтепер по-новому. Але упевнений, що комфортні умови стимулюватимуть молодь тримати форму і поза школою. Це найголовніше. Розвиваючи інфраструктуру – ми вкладаємо у здоров’я наших дітей. За останні роки вже оновили спортивну базу у 29 з 36 вінницьких шкіл – повністю або частково. І зупинятися не збираємось.

Опубліковано Сергієм Моргуновим Вівторок, 4 серпня 2020 р.

Він упевнений, що комфортні умови стимулюватимуть молодь тримати форму і поза школою. 

“Це найголовніше. Розвиваючи інфраструктуру – ми вкладаємо у здоров’я наших дітей. За останні роки вже оновили спортивну базу у 29 з 36 вінницьких шкіл – повністю або частково. І зупинятися не збираємось”, – додає міський голова.

Нагадаємо, у Вінниці відбудовують спорткомплекс «Здоров’я».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

800 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.