Мер Вінниці Сергій Моргунов: “Сервісний центр МВС відновив роботу в “прозорому офісі”

“Маю дуже добру новину для автовласників: територіальний сервісний центр МВС відновив свою роботу у нашому «Прозорому офісі» на Брацлавській. Вдалося домовитися з Міністерством внутрішніх справ про продовження співпраці. Дякую за конструктив і розуміння керівнику Головного сервісного центру МВС України Олександру Князюку у вирішенні цього питання…”

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук 8 липня Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“Адже найважливіше – якість і зручність послуги для клієнта. Саме такою була наша мета, коли ми відкривали у Вінниці на базі “Прозорого офісу” перший такий в країні центр з реєстрації авто та видачі посвідчень водія”, – пише мер.

Він висловив переконання, що процедурні питання чи нюанси реорганізації повинні найменше хвилювати людей, адже вони розраховують на якісний та оперативний сервіс і мають його отримати. 

“І це наше спільне завдання з державними органами влади”, – додає міський голова.

За його словами, тільки в минулому році у ЦНАПі на Старому місті в цьому центрі провели 14 397 реєстраційних дій щодо транспортних засобів, здали понад 4,5 тисячі іспитів на знання ПДР, видали 5 133 посвідчень водія, а працівники експертної служби провели огляд 11 522 транспортних засобів. Щодня сюди зверталися до 80 відвідувачів. “І важливо, що після деякої перерви, тут знову приймають клієнтів”, – зауважує мер.

Нагадаємо, у Вінниці пробують повернути Сервісний центр МВС у «прозорий офіс».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

530 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.