Мер Вінниці поділився планами розвитку міста у 2020 році

За словами Сергія Моргунова у 2020 році багато роботи і в планах оновити громадський транспорт, відремонтувати дороги, відремонтувати сто житлових будинків, очистити Південний Буг.

Планами на розвиток інфраструктури міський голова поділився на сторінці у Facebook:

«Розвитку інфраструктури у 2020 приділимо чимало уваги – роботи тут завжди багато.

Поповнимо парк громадського транспорту – придбаємо 10 нових автобусів та зберемо ще 5 вінницьких тролейбусів VinLine.

Продовжимо будівництво та ремонт доріг – у переліку на цей рік 2-й етап робіт по вулиці Данила Нечая, також Сабарівське шосе, Гонти, Проектна та Миколаївська. За заявками мешканців по програмі співфінансування, у приватному секторі заасфальтуємо 15 вулиць.

Три магістральні вулиці – Соборна, Келецька та Пирогова – отримають якісне сучасне освітлення. 680 ЛЕД-світильників встановимо по спільному проекту з міжнародною організацією НЕФКО.

За рахунок облаштування у 2020 році нових велодоріжок маємо довести загальну протяжність міської мережі до 85 км, як це і було передбачено програмою розвитку велоінфраструктури. Збільшиться і кількість станцій муніципального велопрокату спільно з Nextbike.

Запланували ремонти у багатоповерхівках – оновимо сто будинків, в тому числі за участі мешканців. Приведемо в порядок 43 прибудинкові території.

Обов’язково будемо далі будувати нові та ремонтувати зношені мережі водогону та каналізації.

Важливо, що маємо розпочати перший етап комплексного очищення Південного Бугу – проектно-кошторисна документація уже виготовлена, для виконання робіт залучимо два земснаряди та баржу» , – пише Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook