“Майбутнє ІТ-індустрії – за креативною молоддю, якої у нашому місті вистачає”, – Сергій Моргунов

Вінниця – серед міст лідерів України у сфері IT. Вінницький національний технічний університет  випускає фахівців у цій сфері. Університет розпочинає співпрацю з міжнародною IT-компанією GlobalLogic, центральний офіс якої розташований у всесвітньо відомій Кремнієвій долині.

Про це повідомляє міський голова Сергій Моргунов на сторінці у фейсбук.

“На мою думку, ІТ-освіта має йти у ногу з реаліями економіки та ринку. Тому настільки важлива синергія закладів освіти, бізнесу та влади. Громада зацікавлена у цьому – і ми працюємо над створенням комфортних умов для професійного зростання молодих програмістів”

– розповідає очільник міста.

П’ятий рік поспіль підтримуємо школу стартапів «Sikorsky Challenge» на базі ВНТУ. На початку цього року стали партнерами проєкту зі створення Інноваційного кластеру. А «магнітом» для ідей та талантів має стати перший в Україні муніципальний технопарк «Кристал», який вже будується.

“Майбутнє ІТ-індустрії – за креативною молоддю, якої у нашому місті вистачає. І ми розраховуємо на їхній внесок в інноваційний розвиток Вінниці 3.0. До речі, за результатами цьогорічного Всеукраїнського муніципального опитування, Вінниця є містом з найбільш сприятливими умовами для успіху молоді”

– додає Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

160 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.