Лікує душу: психологиня міського центру соціальних служб працює із постраждалими під час війни

Людмила Радіонова – психологиня із більш як 20-річним досвідом. Працювати із тими, хто постраждав від вторгнення росії до України жінка почала ще у 2014 році.

“У нас тоді не було досвіду роботи саме у воєнний час. Ми почали відвідувати семінари, до нас приїздили закордонні фахівці, ділилися досвідом, як правильно працювати з військовими”, – розповідає Людмила Радіонова.

У 2017 році психологиня долучилася до Вінницького міського центру соціальних служб. З початку повномасштабної війни, за підтримки Вінницької міської ради, на базі Центру організували волонтерський рух, який надає бозоплану психологічну допомогу тим, хто її потребує.

“Зараз сама громада відмічає, що психологічна підтримка – більше необхідна. Коли люди бояться, вони розгублені, не знають, що робити – наша професія стає більш затребуваною”, – додає психологиня.

Працювати з військовими Людмила почала після звернення працівників вінницьких лікарень, які приймають поранених захисників.

“Нас запросили, щоб ми стабілізували емоційний стан як поранених військових, так і працівників лікарень, тому що вони також переживають важкий стан”, – говорить Людмила Радіонова.

За словами Людмили Радіонової, в Україні тільки зараз починає розвиватися культура піклування про своє психологічне здоровʼя. За цим посиланням, на сайті Вінницької міської ради можна знайти контакти практикуючих психологів Центру, які надають безкоштовну психологічну консультацію.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook