Коли у Вінниці побільшає муніципального транспорту

З дев’ятого червня у Вінниці збільшиться кількість громадського транспорту. Міський голова Сергій Моргунов під час брифінгу 5 червня розповів, що за його дорученням після свят на лінії запрацюють 131 тролейбус, 74 трамваї та 60 автобусів. Наразі ж в будні дні працює 117 тролейбусів, 72 трамваї і 56 автобусів.

Міський голова зауважив, що необхідно суворо дотримуватися протиепідемічних заходів у транспорті, аби у місті не збільшувалася кількість хворих на COVID-19. 

-Підприємство Вінницької транспортної компанії постійно моніторить потік пасажирів і поступово виводить на маршрути додатковий транспорт. Якщо говорити про збитки КП «ВТК», то за 2,5 місяці карантину вони складають 34,5 млн грн. Наразі ситуація поступово вирівнюється. Наприклад, третього червня в муніципальному транспорті було зафіксовано 90 тисяч валідацій, з яких 63 тисячі пасажирів оплатили проїзд карткою вінничанина або банківською карткою. Решта людей – це пільговики, фактично 30% вінничан користуються пільговими перевезеннями, – підкреслив Сергій Моргунов

Він також попросив вінничан оплачувати проїзд доступними зручними способами. Він наголосив, що від цього буде залежати кількість транспорту, який виходитиме на лінії, і якість послуг.

Нагадаємо, чому Вінниця перша у рейтингу доступності українських міст “Тостер”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

770 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.