Колектив вінницького “Барвінку” ініціював чергову акцію на підтримку ЗСУ

Нещодавно творча родина Народного ансамблю танцю “Барвінок” виконала ремонт автівки для військових. Як результат – машину вже відправили на фронт для однієї з бригад “Гвардії наступу”.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

За словами директора Народного ансамблю танцю «Барвінок» Петра Бойка, цей автомобіль вже має бойовий досвід, адже побував під Бахмутом, де врятував декілька життів. Авто за його словами вціліло, але потребувало значного ремонту.

«Дізнавшись про те, що авто дуже постраждало на Донеччині, ми спільно прийняли рішення допомогти. Оскільки систематично разом з колективом ансамблю своїми виступами збираємо на кошти для Збройних Сил України, то ці донати вирішити спрямувати саме в ремонт автівки. Тому, ми швидко знайшли автомайстерню, де нам відремонтували всі пошкодження. На жаль, за часи виконання бойових завдань під Бахмутом, авто досить сильно постраждало, тому перелік робіт для його відновлення був чималий», – говорить керівник ансамблю Петро Бойко.

Він також згадує, як швидко організувалися вихованці Народного ансамблю танцю «Барвінок» – діти з радістю та оперативністю долучились до ідеї спрямувати кошти для ремонту авто. Отож, в найкоротші терміни колективу вдалося розпочати ремонтні роботи.

«Ми продовжуємо працювати та допомагати військовим. Наближаємо перемогу – кожен на своєму місці, і кожен як може. Ми з перших днів війни допомагаємо військовим ЗСУ. І ми маємо продовжувати робити все можливе і неможливе, щоби наші Захисники мали все необхідне для оборони України. У сучасній війні авто на передовій не менш важливе, ніж зброя. Тепер наші військові зможуть виконувати бойові завдання якомога ефективніше, наближаючи нашу Перемогу. Чекаємо всіх військових живими та неушкодженими вдома з Перемогою і продовжуємо допомагати нашим Захисникам», – наголошує Петро Бойко.

Під час передачі авто був присутній військовослужбовець бригади «Гвардії наступу». Він зазначив, що наразі на фронті є велика потреба в автомобілях, оскільки через погані дороги та постійні обстріли ті швидко ламаються. Від себе особисто та побратимів Захисник висловив вдячність вінничанам за свідому та патріотичну позицію, й віддячив колектив ансамблю почесним знаком.

Нагадаємо, раніше Народний ансамбль танцю “Барвінок” виступив у Польщі з благодійними концертами, де частину виступів за допомогою польських друзів проводили як благодійні. Кошти, зібрані під час творчих заходів колектив направив на потреби ЗСУ та людей, які постраждали від військових дій.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook